רוצים לדעת יותר?

השאירו פרטים ונחזור אליכם!

אנא מלאו את טופס - רוצים לדעת יותר? השאירו פרטים ונחזור אליכם!

לפרטים נוספים:

03-9401011

אודות סנטה רוזה

בקיץ האחרון פתחנו את מסעדת "סנטה רוזה", ביסטרו קליפורני, בנאות אפקה.
"סנטה רוזה" היא הגשמת חלום של שנים.

הבעלים והשפית חן שמגר למדה בישול כשהתגוררה בארצות הברית לפני שנים,
שם נחשפה למטבח הקליפורני, ומיד התאהבה.

 

המטבח הקליפורני התפתח בעשורים האחרונים על ידי מספר שפים מובילים, כמו אליס ווטרס ("Chez Panisse"), וולפגאנג פאק ("Spago", "Chinois") ואחרים, ששאפו להפוך את המטבח האמריקאי למתקדם ואיכותי יותר.
זהו מטבח ששם דגש על טריות, עונתיות ומקומיות. יש בו חשיבות לשימוש בחומרי גלם טריים ואיכותיים – ירקות, פירות, דגים, פירות ים ובשר - כאשר הם במיטבם. המנות הן קלאסיקה אמריקאית, עם טוויסט קליפורני מרענן, שהופך אותן לקלילות ובריאות יותר. זהו האח הבריא של המטבח האמריקאי המוכר והאהוב.

 

מעצם היותה של קליפורניה מדינת מהגרים, הבישול הקליפורני מושפע מאד ממטבחי המהגרים – המכסיקני, האסייאתי, הצרפתי והאיטלקי, וכך נוצר מטבח של "פיוז'ן" – שילוב של מספר שיטות ומסורות בישול במנות.

 

קליפורניה נודעת גם ביין משובח. בקליפורניה מיוצר כ-90% מהיין האמריקאי, ויש בה "דרך יין" מפורסמת, שעוברת בעמקי נאפה וסונומה המפורסמים. האקלים ותנאי הקרקע בעמקים אלו הם אידיאליים לגידול יין, והיינות הקליפורניים מפורסמים ברחבי העולם.

סנטה רוזה היא בירתו של מחוז סונומה. זוהי עיירה ציורית, מלאה בכרמים, יקבים ונופים עוצרי נשימה.      

לצד מנות מגוונות מהמטבח הקליפורני, מסעדת "סנטה רוזה" מציעה תפריט יין עשיר, המורכב אך ורק מיינות בוטיק ישראליים וקליפורניים.

 

אתם מוזמנים להגיע ל"סנטה רוזה" לבילוי של ערב, לארוחה עסקית בשעות הצהריים או לבראנץ' בסוף השבוע.