צרו עמנו קשר

מלאו טופס זה וניצור עמכם קשר בהקדם

אנא מלאו את טופס - צרו עמנו קשר מלאו טופס זה וניצור עמכם קשר בהקדם

03-9401011

מסעדה ידידותית בתל אביב

קשה למצוא מסעדות ידידותיות בתל אביב המתאימות לילדים. סנטה רוזה תקבל את כולם בזרועות פתוחות

יש בתל אביב אינספור מסעדות, אבל על כמה מהן אפשר לומר שהן מתאימות במיוחד לארוחה עם ילדים? שהן מציעות תפריט שמצליח להיות בריא וגם טעים באותה מידה? סביר להניח שגם אם תצליחו לחשוב על מסעדות כאלו, תגלו כי המספר שלהן מצומצם יחסית. הביסטרו הקליפורני סנטה רוזה הוא אופציה אידיאלית למחפשים אחר מסעדה ידידותית לילדים בתל אביב, הממוקם בשכונת נאות אפקה האטרקטיבית בצפון תל אביב.

סוד הקסם של סנטה רוזה

 

סנטה רוזה היא מסעדה קליפורנית שנפתחה בתל אביב לאחרונה ומהווה בשורה משמעותית בתחום הקולינרי בישראל. המסעדה – שבה ניתן גם לערוך אירועים קטנים של עד 60 מוזמנים – מציגה את כל מה שהפך את התפריט הקליפורני למוצלח כל אחד. זה מתחיל עם המנות הקליפורניות, המהוות חגיגה עשירה של מראות, ריחות ובעיקר טעמים. המנות מבוססות על חומרי גלם איכותיים ועונתיים המשתנים לאורך השנה, ויבטיחו תמיד אוכל טרי ורענן.

 

במסעדה ידידותית מה שחשוב זה התפריט

 

כשמחפשים מסעדות ידידותיות לילדים בתל אביב, ובכלל, רוצים שהאוכל המוגש בהן יהיה בריא ככל האפשר. המטבח האמריקאי לא בהכרח מצטיין בכך (חשבו על השיוך של המזון המהיר – ג'אנק פוד – לתרבות האינטסנט האמריקאית), אבל גם בו יש יוצאים מהכלל. קליפורניה בהחלט מצליחה להוכיח שגם בארצות הברית ניתן למצוא מזון בריא המומלץ גם לילדים. עם פתיחת מסעדת סנטה רוזה בצפון תל אביב, הגיעה אותה הבשורה גם לתושבי העיר הגדולה ויתר ערי גוש דן.

 

גלובליזציה, גרסת האוכל

 

יתרון אחר של סנטה רוזה הוא הגיוון שמאפיין אותה. פעמים רבות אנחנו מחפשים מנות מקוריות באמת, עם אפשרות לשילוב סגנונות בין מספר ז'אנרים, למשל. בסנטה רוזה תמצאו את זה, ובגדול. קליפורניה היא מדינה שבה חיים מהגרים רבים ממוצאים שונים, והדבר בא לידי ביטוי במטבח שכולל השפעות של איטליה, צרפת, מקסיקו, אסיה ועוד. ביטוי נוסף הוא בתפריט העשיר של סנטה רוזה, שבו יש מנות מכל סגנון קולינרי.