צרו עמנו קשר

מלאו טופס זה וניצור עמכם קשר בהקדם

אנא מלאו את טופס - צרו עמנו קשר מלאו טופס זה וניצור עמכם קשר בהקדם

03-9401011

מסעדה משפחתית בתל אביב

אין כמו בילוי משפחתי במסעדה משפחתית תל אביב כמו במסעדת סנטה רוזה

אתם מעוניינים לצאת לבילוי עם כל המשפחה, שיספק מענה ראוי הן למבוגרים והן לילדים שביניכם. ברור לכם כי אוכל חייב לעמוד במרכז התמונה. אתם שוקלים את האפשרויות הקיימות עבורכם באזור תל אביב, ומגלים שאין לכם מושג מהיכן להתחיל ומה לבחור. אנו מזמינים אתכם להגיע למסעדה משפחתית בתל אביב שפשוט אי אפשר לפספס איתה, והיא מסעדת סנטה רוזה.

מקליפורניה עד לשכונת נאות אפקה – באהבה רבה

 

סנטה רוזה הוקמה על ידי חן שמגר, המשמשת כיום כבעלים וכשפית המרכזית של המסעדה. כששמגר התגוררה בארצות הברית היא התאהבה במטבח המזוהה עם קליפורניה, והחליטה עם הזמן להביא את הבשורה גם למדינת ישראל. מסעדת סנטה רוזה נפתחה לא מכבר בשכונת נאות אפקה שבצפון תל אביב, ושינתה באופן מיידי את הנוף הקולינרי באזור המסעדות ברמת אביב.

 

מסעדה משפחתית בתל אביב עם טוויסט

 

בסנטה רוזה תמצאו תפריט עשיר ומגוון, שמתאים מאד לבילויים משפחתיים שבהם מגוון הטעמים והרצונות הוא רחב: במסעדה יש מנות שמתאימות לכל אחד. הדגש העיקרי הוא על שימוש בחומרי גלם עונתיים וטריים, מה שמבטיח תפריט משתנה, ובעיקר – שהכל יהיה תמיד רענן וטעים. לצד זה המטבח הקליפורני ידוע בדגש שלו על תזונה בריאה (להבדיל מהמטבח האמריקאי הכללי, שאינו מצטיין בכך), מה שמביא טוויסט מקומי ובריא למטבח האמריקאי. כל אדם שמגיע עם הילדים שלו למסעדות משפחתיות בתל אביב ישמח שהם ייחשפו לאוכל בריא שניתן לאכול בלי רגשי אשם – זהו בדיוק המצב בסנטה רוזה, מסעדת ביסטרו קליפורני חדשה בתל אביב.

 

הגירה חיובית

 

המטבח הקליפורני הואהכל חוץ מהומוגני כיום. קליפורניה היא מדינה עם מהגרים רבים, שהביאו אליה במהלך השנים סגנונות קולינריים מכל קצוות העולם. התפריט של סנטה רוזה מבוסס אף הוא על הגיוון ועל הביטוי שהוא מעניק למטבחים שונים מכל קצוות העולם: בולטות בו מנות מהמטבחים האיטלקיים, הצרפתיים, האסיאתיים, המקסיקניים ועוד, מה שהופך אותה למסעדה ידידותית בתל אביב שתתאים גם למשפחות וילדים.