צרו עמנו קשר

מלאו טופס זה וניצור עמכם קשר בהקדם

אנא מלאו את טופס - צרו עמנו קשר מלאו טופס זה וניצור עמכם קשר בהקדם

03-9401011

מסעדה לבראנץ' בתל אביב

אם עברה שעת ארוחת הבוקר אך עוד לא העת לארוחת צהריים תוכלו להגיע לסנטה רוזה - מסעדה לבראנץ' בתל אביב

בראנץ' – שילוב של ארוחת בוקר וצהריים – הוא פתרון מצוין למחפשים אוכל איכותי, משביע וגם מיוחד, גם אם מתעוררים מאוחר. תרבות האכילה הישראלית לא בהכרח מקדשת את הבראנץ', כשרוב האנשים בוחרים בגישה המסורתית יותר של ארוחת בוקר ולאחר מכן ארוחת צהריים. מקום המגיש בראנצ'ים עשוי להיות מתויג באופן כמעט אוטומטי כמיוחד או כבינלאומי.

 

מסעדת סנטה רוזה בשכונת נאות אפקה שבצפון תל אביב מציעה מגוון רחב של מנות בראנץ' עם מספר טוויסטים מעניינים מאד – ותודה לקליפורניה.

מה תמצאו במסעדת סנטה רוזה?

 

סנטה רוזה היא ביסטרו קליפורני שנפתח לאחרונה בתל אביב על ידי השפית חן שמגר. במסעדה תמצאו היצע עצום של מנות בראנץ' (ומנות מכל סוג אחר), תוך כדי הבאת המאפיינים הייחודיים של המטבח הקליפורני לישראל. זה מתחיל עם ההתבססות של המטבח בקליפורניה על חומרי גלם טריים ולרוב גם עונתיים, שמבטיח גיוון לאורך השנה ושימוש במוצרים המשובחים והטעימים ביותר בכל נקודת זמן. בהמשך לכך, המטבח בקליפורניה ידוע בהיבט הבריא שלו, שממש אינו מובן מאליו במקרה של המטבח האמריקאי.

 

טיול מסביב לגלובוס

 

המטבח הקליפורני הוא מגוון מאד, פועל יוצא של העובדה שהמדינה משכה אליה מאז ומתמיד מהגרים שהביאו השפעות מכל מחוז בעולם. התפריט של סנטה רוזה מכיל מנות ממטבחים מגוונים, למשל המטבח האיטלקי, הצרפתי, האסייתי או המקסיקני. לצד מנת בראנץ' אמריקאית קלאסית תמצאו מנות מכל רחבי העולם. הגיוון הזה מתאים כמו כפפה ליד לארוחות בראנץ', שבהן אין נוסחה חד משמעית או חוקיות ברורה.

 

מקום לבראנץ' בתל אביב

 

מסעדת סנטה רוזה היא הרבה יותר מאשר מקום לבראנץ' בתל אביב, כאשר לאורך היום ושעות הערב תמצאו כאן ארוחות המתאימות לכל אחד. המקום מציע שירות משלוחים מהיר בכל האזור וגם מאפשר לערוך בו אירועים בסדרי גודל קטנים של עד כ-60 מוזמנים.