צרו עמנו קשר

מלאו טופס זה וניצור עמכם קשר בהקדם

אנא מלאו את טופס - צרו עמנו קשר מלאו טופס זה וניצור עמכם קשר בהקדם

03-9401011

מסעדה אמריקאית בתל אביב

לא חסרות מסעדות אמריקאיות בתל אביב, אך בסנטה רוזה תיהנו ממטבח קליפורני וטעמים מכל העולם

הישראלים אוהבים מאד את המזון האמריקאי, גם אם לא כולם נחשפים לצדדים הבאמת משובחים שלו: הבחירה בחומרי גלם איכותיים, העירוב בין מספר סגנונות והתוצאות המשובחות בכל קנה מידה. החדשות המעודדות הן שיש כיום דרך להביא את נפלאות הקולינריה האמריקאית לתוך ישראל, או ליתר דיוק: את קליפורניה לתל אביב. מסעדת סנטה רוזה בדיוק עושה את זה.

מסעדת סנטה רוזה

 

סנטה רוזה היא מסעדה אמריקאית בתל אביב הממוקמת בשכונת נאות אפקה שבצפון העיר. זוהי מסעדה חדשה שמהווה הגשמת חלום עבור חן שמגר, הבעלים והשפית הראשית של המקום. חן התגוררה במשך מספר שנים בארצות הברית, התאהבה באוכל המקומי והחליטה להביא אותו לישראל.

 

מטבח קליפורני במסעדה אמריקאית בתל אביב

 

המאפיינים של המטבח הקליפורני באים לידי ביטוי בתפריט העשיר של מסעדת סנטה רוזה. המטבח במסעדה שם לו למטרה ליצור מנות המשלבות בין רעננות ועונתיות, כך שהתפריט משתנה לאורך השנה בהתאם לחומרי הגלם הזמינים בכל תקופה: התפריט כולל פירות וירקות, דגים, בשרים, פסטות, תוספות מכל סוג, קינוחים עוד. תמצאו במסעדה הצפון תל אביבית את המנות הקלאסיות ביותר הקיימות בארצות הברית, עם אותה נגיעה קליפורנית שמביאה לכך שהן פשוט בריאות יותר. תשכחו מכל מה ששמעתם על הג'אנק פוד האמריקאי ועל הרגלי האכילה הלא נכונים של האמריקאים: בקליפורניה זה כמעט לא קיים.

 

אלמנט חשוב אחר הוא העירוב בין מספר עולמות קולינריים שונים, הנובע בין היתר מכך שבקליפורניה חיים מספר גדול של מהגרים. לצד מנות בסגנון איטלקי תמצאו מנות אסייתיות או מקסיקניות, כשהכל מתחבר יחדיו לכדי תפריט מלא ועמוס בהפתעות.

 

איך תוכלו ליהנות מהאוכל?

 

סנטה רוזה מזמינה אתכם לארוחה מהנה בת מספר שעות, ומאפשרת לכם ליהנות משירות משלוחים מהיר הניתן באזור. כמו כן, תוכלו לערוך בה אירועים קטנים משפחתיים או עסקיים בסדר גודל של 60-30 מוזמנים, תלוי באופן הסגירה של המסעדה ובמקום שבו אתם בוחרים לשבת בה.