רוצים לדעת יותר?

השאירו פרטים ונחזור אליכם!

אנא מלאו את טופס - רוצים לדעת יותר? השאירו פרטים ונחזור אליכם!

לפרטים נוספים:

03-9401011

מסעדה לאירועים קטנים בתל אביב

מתכננים אירוע קטן? במקום לחגוג בגן או באולם אירועים, בואו לחגוג בסנטה רוזה - מסעדה לאירועים קטנים בתל אביב

רבים מבין האירועים הנערכים כיום מוגדרים כ"קטנים", אם כי בתחום הזה הכל יחסי: עדיין מדובר בכמות נכבדה יחסית של אורחים. האתגר הגדול כאן הוא למצוא מקום שבו ניתן יהיה לקיים את האירוע בצורה המהנה ביותר שיש, רצוי תוך העמדה של האוכל – אולי הפרמטר המרכזי בהצלחת כל אירוע – במרכז התמונה. מסעדה לאירועים קטנים בתל אביב בשם סנטה רוזה היא המקום האידיאלי עבורכם בדרך לאירוע מהחלומות.

 

מה מציעה המסעדה בתחום הקולינרי?

 

בהרבה מאד מקרים, זוכרים מהאירוע בעיקר את האוכל שהוגש בו. מסעדת סנטה רוזה מציעה לכם שקט נפשי מלא מהבחינה הזו. המסעדה החדשה הזו נפתחה לא מכבר בנאות אפקה, ושמה דגש על כל מה שהפך את המטבח הקליפורני למפורסם כל כך ברחבי העולם: זוהי מסעדה שבה הדגש הוא על מאכלים טריים ועונתיים, עם חומרי גלם איכותיים המשתנים לאורך השנה.

 

המנות המוגשות במסעדה לאירועים הן מהמיטב של המטבח האמריקאי, תוך מתן מקום למטבחים אחרים – קליפורניה היא מדינת מהגרים, והמטבח המקומי מהווה ערב רב של טעמים ושל תרבויות. המטבח בסנטה רוזה כולל השפעות ברורות של המטבחים של צרפת, איטליה, מקסיקו ואסיה. התפריט מותאם באופן מלא לכל אירוע על פי מאפייניו ובהתאם לרצון של בעליו.

 

אירועים קטנים במסעדה בתל אביב

 

בעת בחירת מסעדות לאירועים קטנים בתל אביב חשוב לראות לאיזה סדר גודל של מוזמנים מציע המקום פתרון. סנטה רוזה מאפשרת עריכת אירועים לסדר גודל של עד כ-30 מוזמנים בסגירה חלקית או לחלופין בגינה היפה. בסגירה מלאה מספר האורחים שיכול לשבת במסעדה גבוה פי שניים.

 

ההבטחה של סנטה רוזה היא לספק את האווירה המושלמת והנעימה ביותר לכל אירוע הנערך בה, תוך מתן יחס חם ללקוחות וליווי מלא שלהם – החל משלבי התכנון הראשונים ועד שהאירוע מסתיים לשביעות רצונם המלאה של מארגני האירוע והאורחים גם יחד.