רוצים לדעת יותר?

השאירו פרטים ונחזור אליכם!

אנא מלאו את טופס - רוצים לדעת יותר? השאירו פרטים ונחזור אליכם!

לפרטים נוספים:

03-9401011

מסעדה לאירועים בצפון תל אביב

אזור תל אביב גדוש במסעדות, אך אם תרצו לערוך אירוע במסעדה, סנטה רוזה היא אופציה מעולה בתור מסעדה לאירועים בצפון תל אביב

אזור הצפון של תל אביב מצליח להתבלט באטרקטיביות שלו אפילו ביחס לאזורים אחרים בעיר הגדולה ועמוסת ההפתעות הזו. האזור נחשב למבוקש מאד גם בקרב אנשים המעוניינים לערוך אירוע, בין אם משפחתי ובין אם עסקי. ניתן למצוא מספר מקומות לאירועים בצפון תל אביב, אבל נראה שאף אחד מהם לא יהיה בחירה מוצלחת כמו מסעדת סנטה רוזה. אז האם בזה הרגע מצאתם את המקום האידיאלי לאירוע שלכם? יכול מאד להיות שכן.

 

אירועים בסנטה רוזה: הרבה יותר מאוכל מצוין

 

סנטה רוזה מציעה פתרון אידיאלי למי שמחפש מקום לאירועים בצפון תל אביב. היא הוקמה לאחרונה על ידי חן שמגר, המשמשת כיום כבעלים וכשפית של המקום. היא התגוררה במשך מספר שנים בארצות הברית, נחשפה לנפלאות המטבח האמריקאי בכלל והקליפורני בפרט, התאהבה והחליטה להביא את הבשורה גם לישראל.

במסעדה ניתן לערוך אירועים קטנים בסדר גודל של עד 60 אורחים בסגירה מלאה או כ-30 אורחים בסגירה חלקית או בישיבה בגינה הפסטורלית הצמודה למסעדה. בכל אחד מהמקרים נהנים מאווירה נעימה שהיא, כמובן, מצרך מבוקש בכל אירוע.

 

איך אפשר בלי אוכל?

 

האוכל עומד בחוד החנית של כל אירוע, והוא מקבל מעמד מיוחד במקרה של סנטה רוזה. זוהי מסעדה קליפורנית שמציעה – בהתאם למסורת של קליפורניה עמוסת המהגרים והסגנונות הקולינריים – מנות במגוון רחב של סגנונות. מקום של כבוד בתפריטי המסעדה מקבלות מנות מהמטבחים הצרפתי, האיטלקי, האסייתי והמקסיקני.

 

דגש מרכזי במסעדה מושם על טריות ועל שימוש במוצרים משובחים, שיכולים בהחלט להיות עונתיים ולהשתנות אחת למספר חודשים. המנות המתקבלות בכל אחד מהמקרים משלבות בצורה אופטימלית בין הטעם העשיר שלהן לבין המראה האסתטי.

כל אלה מסבירים מדוע אין הרבה מקומות לאירועים בצפון תל אביב הנחשבים למומלצים יותר מאשר סנטה רוזה הממוקמת באזורי חן.