צרו עמנו קשר

מלאו טופס זה וניצור עמכם קשר בהקדם

אנא מלאו את טופס - צרו עמנו קשר מלאו טופס זה וניצור עמכם קשר בהקדם

03-9401011

ארוחות בוקר בתל אביב

אם חשקה נפשכם בארוחת בוקר בתל אביב, כדאי שתגיעו למסעדת סנטה רוזה ותיהנו מבוקר קסום במיוחד

הצירוף "ארוחת בוקר בתל אביב" אינו יכול שלא להישמע מפתה כבר בנקודת ההתחלה שלו. אלא שבעיר הגדולה זה די קשה למצוא ארוחת בוקר שמצליחה באמת לחדש משהו או להצטיין באיכות שלה. רוב הארוחות הן באותו ז'אנר, פחות או יותר, כך שמי שמזמין אותן יודע מה הוא מקבל (לטוב ולרע).

אחת האופציות היותר מומלצות לארוחת בוקר בתל אביב, היא במסעדת סנטה רוזה – הכי קרוב לקליפורניה שיש בישראל.

מיקום מעולה ואווירה מיוחדת

 

סנטה רוזה היא מסעדה קליפורנית חדשה, שנפתחה בשכונת נאות אפקה שבחלק הצפוני של תל אביב. את ה"וי" הראשון ניתן לסמן כבר בשאלת המיקום שלה, באחד האזורים המבוקשים והיוקרתיים של מדינת ישראל. כבר כאשר נכנסים למסעדה חשים באווירה הנעימה המייחדת אותה, בוחנים את התפריט ומבינים שהוא מציע הרבה מאד הפתעות.

 

מסעדת ארוחות בוקר בתל אביב 

 

חלק מרכזי מהמנות המוגשות בסנטה רוזה מתאים למי שמחפש ארוחת בוקר או מסעדת בראנץ' איכותית. תמצאו כאן גרסאות שונות של ופל בלגי, ביצים עלומות מסוגים שונים, אומלט עם תוספות מפנקות, פיצה קליפורנית וגם את הארוחה ה"קלאסית" עם מספר טוויסטים. המנות הן טריות, משובחות ומוכנות מחומרי גלם איכותיים.

 

כל מאפייני המטבח הקליפורני במקום אחד

 

המטבח של מדינת קליפורניה נחשב לאחת הפנינים של ארצות הברית. המטבח מבוסס במידה רבה על מאכלים עונתיים שמשתנים לאורך השנה. הדבר מבטיח גיוון וטריות תמידית, דרישת חובה בכל ארוחת בוקר באשר היא. מאפיין חשוב נוסף הוא השילוב בין מנות ממטבחים שונים בעולם, הנובע גם מהיותה של קליפורניה מדינת מהגרים.

חושבים שבארצות הברית יש רק ארוחות בוקר "מושחתות" ולא בריאות? חשבו שנית. המטבח הקליפורני המתורגם לתפריט של סנטה רוזה כולל מאכלים ורכיבים בריאים, המומלצים לכל אחד.